بسم الله الرحمن الرحیم

سیییلام بچه ها میدونید امروز چی شد؟ امروز داشتم همینطوری برای خودم وب گردی میکردم که به ذهنم رسید یه وبلاگ گوگولی درست کنم یه وبلاگی که هرکس اونو میخونه حالش خوب بشه، حس ارامش پیدا بکنه یا انگیزه انجام دادن کاری که میخاد انجام بده رو بدست بیاره.

امیدوارم بتونم به این هدف برای این وبلاگ برسم و حال تویی که انقد ناز نشستی داری حرفای منو میخونی رو خوب خوب کنم. البته انشالله ک حالت عاااالیه و من عالی ترش کنم.لبخندفقط ی چیزیمن چون امسال کنکوریم کم پست میذارم دیگه ببخشید خخخ.

راستی یه چیز باحال که خودم هم نمیدونستم . میدونی میتونی عضو این وبلاگ بشی بعد مثلا یه مطلبی که دوست داری توی این وبلاگ باشه رو بنویسی و ارسال کنی؟ البته اول اون مطلب میاد برای من بعد من دیگه قبولش میکنم و توی وبلاگمون قرار میگیره

برای ارسال مطلبی ک میخای باید اول از قسمت ورود کاربران ک توی همین منو های کناری نوشته روی عضویت در وب کلیک کنی و بعد ک وارد شدی از قسمت پنل کاربریت ارسال پست جدید رو بزنی و برای من هر چی میخای بفرستی تا پستش کنم توی وبلاگمون

منتظر مطالب باحال و قشنگت هستمابوسه

خب دیگه بریم ک شروع کنیم.

به امید دعاهای پر مهر و محبتتون.

به وبلاگ خود خوش امدید

پست 3 (معرفی یک کتاب خوب)

پست 2 (یک آهنگ خوب)

ک ,یه ,کنم ,توی ,وبلاگ ,رو ,این وبلاگ ,توی وبلاگمون ,از قسمت ,بسم الله ,الله الرحمن ,الله الرحمن الرحیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sainablog wasetbrwt mahssa sutatosen roudkhanehmaht tamounsacomp jahanmovies unnewcontctur kuhsarantranom haddi342