سییییلللام خوبی؟ میدونم ک گفتم پست بعدی یعنی این پست قراره درمورد بولت جورنال باشه ولی فعلا منتظر دوست عزیزمون هستم ک اجازه بده از عکسای پیجش استفاده کنم برای معرفی و بعد حتما برات درمورد بولت جورنال مینویسم.

خب خب. امروز میخام یک کاردستی خوب برای کتابای قشنگت بهت یاد بدم. من همیشه دوست داشتم قبل از خوابیدن کتاب بخونم ولی قفسه کتابم از تختم دور بود برای همین یه جا کتابی کوچولو برای 2 ، 3 تا کتاب نزدیک تختم درست کردم که الان میخام بهت بگم چجوری

فقط قبل از اینکه عکساشو اپلود کنم باید بگم که خودم میدونم زشت درست کردم و میتونستم از پارچه قشنگتر یا یک بند خوشگل تر استفاده کنم ولی اخه ساعت 12 و نیم که همه خواب بودن و من همممون موقع میخاستم اینو داشته باشم ازم انتظار نداشته باشین خوشگل موشگل درست کنم خخخ

مواد و وسایل لازم:

پارچه (در هر سایزی که میخای)

چوب (یا میله ; کلا هرچیزی ک داری و میشه ازش به جای این استفاده کرد)

طناب (یا نخ محکم)

سوزن و نخ (یا چیز دیگه ای برای این نداریم )

چسبم اگه دوست داشتی میتونی برای محکم کاری استفاده کنی

من از این پارچه و چوب استفاده کردم (پارچه اش مال کیسه پارچه ای مغازه مانتو فروشی و اینا بود)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1. چوب را روی پارچه بذار و پارچه را بدوز ( مثل پرچم که چوب داره)

2. برای هر 2 طرف پارچه این کارو انجام بده ک در نهایت بشه این:

3. یک نخ یا طناب بردار و یه سرش را به یک چوب و سر دیگرش را به چوب دیگه گره کن میتونی روشم چسب حرارتی بزنی ک قشنگ بمونه و ت نخوره

4. خب دیگه آماده شد به یه جا آویزونش کن

پ.ن 1: من خوشبختانه روی کمدم چمدون داشتم به پایه های اون آویزون کردم

پ.ن 2: میتونید اینو چند طبقه درست کنید

پ.ن 3: میتونید اصلا برید از بازار ی خوشگلشو بخریداسمشم فکر کنم جا کتابی پارچه ای باشه

پ.ن 4: میدونم من زشت درست کردم نمیخاد ب روم بیارین شما خوشگل درست کنین

به وبلاگ خود خوش امدید

پست 3 (معرفی یک کتاب خوب)

پست 2 (یک آهنگ خوب)

پارچه ,درست ,کنم ,یک ,ک ,استفاده ,پ ن ,درست کردم ,درمورد بولت ,یک کاردستی ,بولت جورنال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
dramgiatranad metamicond codetakhfif864 honarlux5 enfejaronline carpetinmashhad hybburenli vertas readgashoses salar21